• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

MERSİN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1405 0 Yorum

Mersin Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Mersin dedektiflik bürosu olarak bütün personellerimizin bu konu üzerinde gerekli olan bütün eğitimlerini alarak sizlere en iyi hizmet vermeyi amaçladığı en önemli hizmetlerden biri dedektiflik hizmetidir.

Mersinde Profesyonel Dedektiflik Hizmeti Veriyoruz: 
Gizliliğe önem veren ay dedektiflik bürosu olarak müşterilerimizin gizliliği bizim için en önemli prensibimizdir. Eş takibi, Öğrenci takibi ve birçok alanda deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile 7 / 24 hizmet veren dedektiflik ofisimiz mersin ve tüm Türkiye geneli hizmet vermektedir. 

Mersin Ay Dedektifklik Bürosu Aklınıza Gelen Her Türlü Soruları Sorabilirsiniz..! 
Aklınıza takılan her türlü konuda bizi çekinmeden 7/24 arayınız profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya ve dedektiflik hizmeti vermek için buradayız. 

Mersinde Dedektiflik Hizmeti; Ay dedektif bürosu olarak lisans eğitimlerini tamamlayan ve eğitimlerinin üzerine yine özel kurslar alan kendilerini geliştirmiş profesyonel ekipten oluşmaktadır. Personelimiz eğitimlerini aldıktan sonra dilerlerse kendi dedektiflik bürolarında yada özel hukuk bürolarında veya özel güvenlik şirketlerine bağlı olarak çalışmalarını sürdürebilmektedirler. Kısa zamanda lehinize çözülmesini istediğiniz davalarınız için dedektiflik bürolarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Mersin dedektif fiyatları belirlerken çözülmesi istenen olayın adli boyutuna, araştırmanın kaç gün süreceğine, araştırılması istenen durumun tehlikesine, çalışmanın yapılacağı sahanın büyüklüğüne, dedektiflik hizmeti için verilen belgelerin ne kadar işe yarayacağına ve soruşturmanın derinliği gibi kriterlere bakmaktayız. Dedektifler davaların durumlarına göre hayatlarını tehlikeye atabilmekteler. Özellikle cinayet soruşturmalarının tehlikeli davalar olduğu için maliyetleri biraz daha yüksek tutulmaktadır. Ay dedektif personeli özel yetiştirilmiş ve özel eğitilmiş personeller oldukları için sorunlarla karşılaşmaz işlerinizi en iyi ve profesyonel şekilde yerine getirmektedirler.

Dedektiflik ücretlerimiz için rastgale bir fiyat veremeyiz önce sizi dinlemeliyiz işinizin basitmi yoksa zormu olduğunu anlamamız hem sizler için hemde mersin özel dedektiflik büromuz için önemlidir.

Sizlerde çözüme kavuşmasını istediğin ve kısa zamanda sonuçlanmasını istediğiniz davalarınız için firmamızı çekinmeden tercih edebilirsiniz. Unutmayın dedektiflik mesleği gizlilik ve profesyonellik gerektirmektedir bizden güvenilir, kaliteli ve hızlı bir dedektiflik hizmeti alabilirsiniz. Özel dedektiflik büromuz tam kadro personel ile hizmet vermektedir.

Çözemediğiniz sorunlarınızı kısa sürede sizlerin adına çözebiliriz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer almaktadır. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi kesinlikle olmuyor. Bu sayde bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. İstediğiniz lgili kanıtları daha kolay bir şekilde hazırlıyor ve size anlık rapor sunuyoruz. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Mersin Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık