• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ISPARTA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 709 0 Yorum

Isparta Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39  

Isparta Dedektiflik Hizmeti

Isparta dedektiflik bürosu olarak uzun yıllardır müşterilerimize hizmet veriyoruz. Çalışmalarımız yurt içi ve yurt dışı olmak üzere soruşturmanın boyutuna göre değişiklik gösterebiliyor. Firma olarak önceliğimiz almış olduğumuz tüm işleri başarılı olarak tamamlamak ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. İlk kuralımız olay ne ile ilgili olursa olsun müşterilerimizin hassasiyeti ve mahrumiyetine özen göstermektir. İş ahlakımızı çalışmaya başladığı ilk günden son güne kadar koruyarak aynı kurallar çerçevesinde devam ettirmekteyiz. Suçluların serbest kalması, insanların yaşadığı mağduriyetler ve var olan haksızlıklar bizi kaygılandırdığı için çalışma prensiplerimizi bu sorunların ortadan kaldırılmasına inanarak oluşturduk. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için haftanın her günü dilediğiniz saatte bizlere ulaşabilirsiniz.

Isparta Dedektiflik Bürosu Hizmetleri

Adres Tespit etmek: Adres bulma hizmetinde davalı olduğunuz, alacaklı olduğunuz ya da boşanma durumunda olduğunuz kişilerin lokasyonu kaybettiğiniz dönemlerde gerekli olan araç ve gereçleri kullanarak sizler için istediğiniz kişinin lokasyonuna mümkün olan en kısa sürede ulaşıyoruz. Adres bulma işleminde bizim için en büyük destek ve yardım sis müşterilerimizden almış olduğumuz bilge ve belgelerdir. Bizlere sunduğunuz veriler kişinin adresini bulma konusunda işimizi kolaylaştırır.

Eş Takibi: Eş takibi disiplin ve uzun saatler çalışmayı gerektiren bir durumdur. Eşinizin sizi aldattığına eminseniz ve boşanma davası için gerekli olan delillerin toplanmasını istiyorsanız eş takibi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 24 saat boyunca süren takip çalışmamız sayesinde ihtiyacınız olan bilgileri kısa sürede toplayarak sizlere ulaştırıyoruz.

Bilişim Dolandırıcılığı İçin Delil Toplama: Teknolojinin ilerlemesi insanların yaşamını kolaylaştırdığı kadar dolandırıcıların yeni fırsatlar yakalamalarını da sağlamıştır. İnternet ve bilgisayar üzerinden insanlar dolandırıldıklarını geç fark edebiliyor. İnternet üzerinden dolandırılmanızı önlemek için dolandırıcıları önceden engelleyebiliyoruz. Özellikle büyük şirketlerin sanal kasaları ve ürün pazarlarında yaşanan bu tip dolandırıcılık olayları için geliştirdiğimiz yöntemlerimiz mevcuttur. Kimlik bilgilerinin kullanılması, sanal ortamda kredi kartlarının kullanılması ve kişinin bilgisi olmadan üzerine iş kurulma gibi durumlarını yaşamamanız için tüm teknolojik yöntemleri kullanarak önlemlerinizi sizin için alıyoruz.

Firma Analizi Ve Hukuki Danışmanlık: Özellikle büyük şirketlerin ve firmaların iktisat ve ticari hesaplarının incelemelerini ve güvenliğini yapan bir hizmet biçimidir. Firmalara ait olan acentaların ana firmaya zarar vermesini ve dolandırıcılık olaylarının dönmesini engellemek için verilen bu hizmet birçok dolandırıcılık eylemini önlemiştir. Hukuksal danışmanlık gerçek niteliği taşıyan ve kanıt olarak kullanılabilen delillerin toplanması amacı taşır. Firmalar adına planlama ve davalarda kullanılmak üzere belgeler toplanır. Isparta dedektif bürosu olarak saymış olduğumuz tüm hizmetleri vermekteyiz

Isparta Dedektiflik Bürosu Prensipleri Nelerdir?

Dedektiflik hizmeti zor, karmaşık ve öz veri isteyen bir hizmet sektörüdür. Bu nedenle belirli prensiplere sahip olmadan tam olarak yerine getirilemez. Firma olarak prensiplerimiz;

1-     Müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler gizlidir ve kesinlikle farklı şahıslar ile paylaşılamaz

2-     Müşterilerimizin ve firma olarak kendi haklarımızı korumak için tüm çalışmalarımız resmi bir sözleşme çerçevesinde yürütülür. Sözleşmelerin bir örneği mutlaka müşterimize teslim edilir.

3-     İşe başlamadan önce gerekli olan tüm resmi belge ve izinleri topluyoruz. Firma olarak kanunlara aykırı olan işlerde kesinlikle bulunmuyoruz. Kanunda tam olarak dedektifin bir yeri olmasa bile dedektiflik bürosu olarak kanunlara uygun çalışıyoruz.

4-     Müşterilerimizden elde ettiğimiz hiç bir bilgiyi saklamadan bulmuş olduğumuz tüm verileri uygun zamanda müşterilerimize sunuyoruz.

5-     Gerekli durumlarda kolluk kuvvetleri ile birlikte soruşturmalara katılıyoruz.

6-     Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının kesin olarak çözülmesidir.

7-     Yeterli delil ve belgelerin toplanabilmesi için gerekli olan tüm araç ve gereçleri kullanarak geniş ve titiz bir araştırma yapıyoruz.

Çözemediğiniz ve yetersiz kaldığınız her sorun için firmamızdan güvenilir ve kaliteli bir Isparta özel dedektif hizmeti alabilirsiniz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Isparta Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık