• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

GİRESUN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 803 0 Yorum

Giresun Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

GİRESUN ÖZEL DEDEKTİFLİK

Osmanlı döneminde kurulan Hafiyelik Teşkilatı bir istihbarat birimi olarak çalışmış ve hafiyeler toplum içinde bilgi toplamakla görevlendirilmişlerdir. Gizli bir şekilde bilgi toplama anlamına gelen hafiye kelimesinin kökeni ise gizli manasındaki hafa sözcüğünden gelir. Toplumumuzda gizli işler yapan kişiler için hafiye tabiri kullanılır. Dedektif kelimesi ise araştırma yapan anlamındaki İngilizce dedective kelimesinin okunuşu ile Türkçeye geçmiş halidir.  Günümüzdeki özel dedektiflik ise her iki kelimeyi içeren bir anlama kavuşmuştur. Özel dedektifler, kendilerine ödeme yapan kişilerin isteği doğrultusunda gizli bir şekilde araştırma yapıp bilgi toplayan kişiler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özel dedektiflik; serbest meslek çeşididir. Borçlar hukukundaki özel hukuk sözleşmeleri kapsamında karşı taraf ile hizmet sözleşmesi yaparlar. Başka bir ifade ile, ücretleri mukabilinde hizmet ederler. Hizmet talep eden kişi kararlaştırılan ücreti ödedikten sonra, dedektifler işe koyulur ve sözleşmedeki görevi yaparlar. Kişiler arasındaki sözleşmeye dayanan bir meslek olduğu için özel dedektiflerin kamu görevi yoktur. Özel dedektifler polisler ile karıştırılmamalıdır. Polisler de bazen soruşturma dosyalarının gerektirdiği hallerde gizlice bilgi toplayabilirler. Ancak polisler bunu kanunun kendilerine tanıdığı hakka ve resmi bir görevlendirmeye dayanarak yaparlar. Bu nedenle şartlar oluştuğunda suçluları yakalar, kelepçe takar ve nezarethaneye atabilirler. Özel dedektiflerin böyle hakları yoktur. Onlar sadece bilgileri toplar, delilleri ile birlikte raporlaştırarak hizmeti talep eden kişiye verirler.

Özel Dedektiflerin Özellikleri

Özel dedektiflerin çalışma alanı sözleşme ile sınırlıdır. Sözleşmeye koyulabilen tüm konularla ilgili özel dedektifler araştırma yaparlar. Bunun tek istisnası konunun suç olması ya da ahlaka aykırı olmasıdır. Yine özel dedektiflerin sabit bir çalışma yerleri yoktur. Masa başında büroda yapılacak işler olduğu gibi, bazen adliyede bazen de başka bir ilçede çalışırlar. Her dedektifin kendisini diğerinden ayıran özellikleri ve prensipleri bulunur. Özel dedektiflik mesleği soğukkanlılık gerektiren bir meslektir. İşler iyi gitmediği zaman sakin kalıp strateji değiştirme yetkisini sahip olmaları gerekir. Bu dedektiflik mesleğinin olmazsa olmazlarındandır. Dedektifler tek başına çalışabilecekleri gibi, ekip çalışmasına da uyumludurlar. Araştırmalar sonunda elde edilen bilgileri sırasıyla inceler, bir sonraki hamleyi planlar ve gerektiğinde planları değiştirirler. Dedektifler nüansları önemserler. Çünkü çoğu zaman başarı nüanslarda gizlenmiştir. Her türlü teknolojik aleti kullanabilme yetisine sahiptirler. Çünkü bir özel dedektif iyi fotoğraf çekebilmeli, ses kaydı alabilmeli ve rapor yazabilmelidir. Dedektiflerin bir başka önemli özelliği de iknadır. Birebir görüştüğü kişilerden bilgi alabilmesi için onları güvenilir bir kişi olduğuna ikna etmelidir ki bilgi alabilsin. Dedektfifler iyi kamufle olurlar. Hangi malzemenin kendisine yarayacağını bilmeleri için ekonomiden, psikolojiden, sosyolojiden ve hukuktan anlamalıdır. Tüm bu özelliklere de daha fazlasına sahip bir dedektiflik bürosu ile çalışmak ve aradığınız bilgiye zamanında kavuşmak isterseniz firmamız ile irtibata geçiniz.

Giresun Özel Dedektiflik Hizmetleri

Giresun dedektiflik bürosu Giresun il merkezi ve bağlı ilçelerinde teknik ve hukuki donanıma sahip personeli ile hizmet vermektedir. Bu zamana kadar Giresun ilinde yapılan birçok çalışma sonunda kişilerin istedikleri bilgiler temin edilmiş ve mahkemeler nezdinde kullanılmıştır. Sırlarını bize emanet eden vatandaşlarımız pişman olmamış ve başarılı sonuçlar karşısında firmamıza olan güvenleri artmıştır. Firmamız sektörde güven tesis eden ve büyüyen bir firmadır.

Giresun dedektiflik bürosu öncelikle ekip çalışmasına ve dedektif donanımına önem verir. Dedektiflerimiz hukuk, psikoloji, ekonomi alanlarında bilgi sahibidirler. Adliye işlerinin işleyişinde uzmandırlar. Personel kurslar ve seminerler yardımı ile desteklenmekte ve gelişmeleri büromuz tarafından izlenmektedir.

Personelimizin çalışma saatleri ayarlanmıştır. Dinlenmemiş bir dedektif ayrıntıları kaçırabileceğinden her dedektif insani mesleğin gereklerini yapabilecek kadar işte görevlendirilmektedir. Ekip çalışması ve iş bölümü hem iş yükünü almakta ve hem de uzmanlaşma sağlanmaktadır.

Firmamız teknik aletler bakımından zengindir. Dedektiflik hizmetlerinde yararlanılması amacıyla telefonlar, kayıt cihazları, mobil kopyalama aletleri, navigasyon gibi aparatlar dedektiflerimize teslim edilmiştir. Kaliteli bir hizmet almak ve özel dedektiflik hizmetinden tam yararlanmanın yolu firmamızdan geçmektedir.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Giresun özel dedektif hizmetleri şunlardır:

  • Evlilik öncesi nişanlının izlenilmesi ve bazı hususların aydınlatılması
  • Evlilik içerisinde eşin aldatıp atmadığı yönündeki araştırmanın yapılması
  • Kaybolan çocuğun, eşin, babanın, annenin ya da kardeşin bulunması
  • Kimliğin sahtecilikte kullanılıp kullanılmadığının belirlenmesi
  • Bir kişinin madde bağımlısı olup olmadığının aydınlatılması
  • Alacaklıların mal kaçırıp kaçırmadığının tespiti
  • Tescil edilmiş bir marka, şekil ya da ürünün illegal şekilde kullanılıp kullanılmadığının tespit edilmesi

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Güvenilir bir firma olmanın ilkelere dayanmakla başarılacağını bilen Giresun Dedektiflik hizmetlerinde kırmızı çizgileri olan bir firmadır. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne bağlıdır, vergi kaçırmaz, anayasaya ve kanunlara aykırı hareket etmez. Devlet lehine çalışmayan bir firma ile ortak iş yapmaz. Özel hayatın gizliliğini evrensel bir ilke olarak kabul eder ve saygı duyar. Personelimiz özverili çalışır, tembellik yapmaz, masraftan kaçmaz. Hiçbir bilgi kanuna aykırı bir talep için şantaj malzemesi yapılmaz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Giresun Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık