• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ESKİŞEHİR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1238 0 Yorum

Eskişehir Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39  

Eskişehir Dedektiflik Hizmeti

Dedektif, çözülemeyen davalarda kanıt niteliğini taşıyan delilleri toplayan, kayıp kişilerin bulunması için kolluk kuvvetleri ile birlikte çalışan ve boşanma davalarında eş takibini yapan eğitimli ve uzman kişilere denir. Dedektifliğin var olması uzun yıllar öncesine dayansa da davaların çözümü için dedektife başvurmak yeni başlanan bir durumdur. Dedektif olan kişiler kendi iş merkezlerinde ve bağlı bulundukları dedektiflik bürolarında müşterilerinin sorunlarını çözebilmek için elindeki tüm imkanları kullanır. Davanın sonuçlanması için toplanması gereken tüm kanıtları her durumda toplayarak kolluk kuvvetlerini destekler. Dedektiflik zor ve sabır isteyen bir meslek olduğu için zor şartlara dayanabilecek ve sabırlı bir kişiliğe sahip olmalıdır. Eskişehir dedektiflik bürosubünyesinde çalışan tüm dedektifler işlerinde uzman ve başarıları kanıtlanmış olan kişilerdir.

Dedektifin Görevleri Nelerdir?

Soruşturmaların konularının farklı olması ve müşterilerin isteğine bağlı olarak çalışan dedektiflerin geniş bir görev yelpazesi bulunmaktadır. Dedektifler müşterilerinin isteklerine göre çalışıyor olsa dahi kanunlara aykırı olan hiç bir işlemi yerine getirmezler. Dedektifle bir soruşturmaya girmeden önce gerekli adli kurumlardan izin almak durumundadırlar. Dedektifin görevlerini sıralayacak olursak;

1-     Kayıp kişilerin bulunması için kolluk kuvvetleri ile birlikte çalışmak

2-     Soruşturma için gerekli olan kanıtları toplamak

3-     Cinayet davalarında suçluyu bulmak ve davanın sonuçlanmasını sağlamak

4-     Müşterilerinin vermiş olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamak

5-     Boşanma davalarında eş takibi yapmak ve delil toplamak

6-     Çocuk kaçırma durumlarında çocuğun izini sürmek

7-     Dolandırıcılık soruşturmalarında delil toplamak

8-     Mal varlığı araştırmasını yapmak ve hukuka aykırı elde edilen mal varlıklarını bulmak

9-     Dava için müşterilerin elinde bulunan tüm belgeleri toplayarak kanıt niteliği olanları ayıklamak

10-   Toplamış olduğu delilleri uygun makamlara ulaştırmak

Dedektiflik hizmetlerinin görevi müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Eskişehir dedektif bürosu olarak her konuda müşterilerimize dedektiflik hizmetlerini sunuyoruz. Tüm davalarınız da delil toplamak, kayıp kişileri bulmak ve farklı soruşturmalar için alanında özel dedektifler şirket bünyemizde bulunmaktadır. Firma olarak kişiye özel dedektif kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Dedektiflik Hizmeti Verenlerin Özellikleri Nelerdir?

Dedektif olmak için ilk önce ilgili bölümleri okumuş olmak ve gerekli özel eğitimlerini tamamlamak gerekir. Dedektiflik hizmeti zor bir hizmettir. Dedektifler çalışırken bazen hayati tehlikeler ile karşılaşabilirler bu nedenle kendi can güvenliğini sağlayabilecek ve kendini her durumda koruyabilecek kişiliğe sahip olması ilk özelliktir. Davaların ne zaman sonuçlanacağı bilinemediği için uzun süre araştırma yapmak gerekebilir. Bu nedenle dedektifler araştırmayı seven ve sabırlı olmalıdır. Dedektiflerin kullanmış olduğu aletler ve teknoloji sürekli yenilendiği için öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olunmalıdır. Delil toplamak ciddi ve titizlik isteyen bir olaydır. Dedektifler ciddiyet sahibi ve işini titizlik ile yapmalıdır. Delil toplamak ve delilleri sunmak uzun sürebilir. Bu nedenle dedektifler esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalıdır. Dedektifler kolluk kuvvetleri ile soruşturmada yer aldıkları için ekip çalışmasına yatkın kişiler olmalıdırlar. Saymış olduğumuz özelliklere ek olarak disiplinli, ileri görüşlü, açık görüşlü, şüpheci, ortam farkındalığı olan ve geniş çalışma sahalarında kolay bir şekilde çalışabilen kişiler olması gerekir. Dedektif olmak her insanın yapabileceği bir iş değildir. Dedektifler özel karakterlere sahip ve özel kişilerdir. Almış oldukları özel eğitimler ve sahip oldukları donanımlar onları diğer kişilerden ayırmaktadır.

Dedektiflik Hizmetlerinin Yetkileri Nelerdir?

Dedektifler farklı alanlarda hizmet sunan insanlar oldukları için geniş yetkilere sahiptirler. Davanın durumuna göre gerekli yerlerden izin belgelerini alarak yetkilerini genişletebilirler. Dedektifler kanıt toplamak için gerekirse uluslar arası alanlarda çalışmalarını yürütebilirler. Soruşturmaların gerektirdiği yerde polisler ile birlikte bir ekip olarak çalışabilir ve polislerin elde etmiş oldukları bilgileri de kullanabilir ve bulduğu delilleri yine polislere sunabilir. Eskişehir özel dedektif bürosu tamamen kanunlara uygun çalışan bir firmadır.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık