• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ERZURUM DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 987 0 Yorum

Erzurum Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Erzurum Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik temel olarak bakıldığında araştırma, bilgi toplama ve takip işleridir. Dedektiflerin ülke kanunlarına uygun bir şekilde araştırma, takip, bilgi ve belge toplama, delil bulma ve benzeri işlemleri gerçekleştirmesine dedektiflik denir. Dedektiflik çok dikkat gerektiren bir iştir ve bu iş için bazı yeterliliklere sahip kişiler tarafından yapılır. Dedektif olmak isteyen kişinin bazı özelliklere sahip olması gerekir. Dedektiflik gibi zor ve dikkat gerektiren bir iş herkes tarafından yapılamaz. Bir konunun araştırılması ve o konuda bilgilerin toplanmasından sonra raporlar halinde ilgili kişi veya kurumlara sunulması dedektiflik işidir. Günümüzde dedektiflik giderek yaygınlaşan bir ihtiyaçtır. Erzurum özel dedektif ihtiyacı olanlar bu hizmeti büromuzdan alabilirler. Her konuda ihtiyacınız olan takip, araştırma, bilgi ve belge toplama işlerini yaparak sizlere yardımcı oluyoruz. Firmamız özel dedektif ekibi ile isteklerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışır. Araştırma veya takip gibi bir konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız firmamız dedektifleri sayesinde kolaylıkla bu işlerinizi halledebilirsiniz.

Dedektiflerin Üzerinde Çalıştıkları Konular Nelerdir?

Dedektifler birçok konu üzerinde işlerini yürütebilirler. Bir dedektifin işi araştırmak ve bilgi bulmak olduğu için ilgi alanına giren pek çok konu vardır. Bunlar eş takibi, miras bulma, kayıp kişi bulma, personel takibi, boşanma davaları, velayet davaları ve benzeri birçok konuyu içerir. Dedektifler bir dava konusu üzerinde çalışabilir. Herhangi bir dava ile ilgili delil, bilgi toplama ve davanın istenilen şekilde sonuçlanmasını sağlamak dedektifin işidir. Boşanma davalarında özel dedektif kendisini tutan kişi için araştırma yapar ve davadan kazançlı şekilde çıkmasını sağlayabilir. Velayet davasında dedektifler velayetin kendisini tutan kişiye verilmesi için bilgi ve belge toplayarak ilgili kişilere sunar. Eşini takip ettirmek isteyenler, dedektifler aracılığıyla eşlerinin gittikleri yerden görüştükleri kişiye kadar her şeyi öğrenebilir. Bunun yanı sıra evlenmek üzere olan kişiler evleneceği kişinin geçmişinde bir yalan olup olmadığını anlamak için dedektiflere evlilik öncesi araştırma yaptırabilir. Kendilerine kalan bir miras varsa bunu öğrenmek isteyen insanlar da dedektif aracılığıyla bu bilgiye ulaşabilirler. Bunun yanında borçlu bulmak için dedektif tutularak herhangi bir alacak bulunup bulunmadığı kontrol edilebilir. Kayıp kişilerin bulunabilmesi için bir dedektif tutularak araştırma yaptırılabilir. Böylece kaybolan kişinin bulunma ihtimali daha da artar. Firmalar tarafından personel takibi de yaptırılabilir.  Bu işlem kişinin geçmişi, iş ahlakı ile ilgili bir araştırmadır. Adresi bulunması gereken kişiler için de dedektif tutulması mümkün. Konum tespiti için dedektifler yardımcı olabilir. Böcek bulma veya gizli kamera arama işleri dedektiflerin ilgilendikleri konular arasındadır. Bir kurumun veya kişinin araştırılması ve hakkında bilgi toplanması için dedektif tutulabilir. Erzurum dedektiflik bürosu olarak bütün bu hizmetleri ve daha fazlasını dedektiflik hizmeti olarak sunmaktayız. Bizden kolaylıkla dedektiflik konusunda destek alabilirsiniz.

Dedektiflerin Sahip Olması Gereken Kişilik Özellikleri

Dedektifler öncelikle doğal olarak araştırmacı bir kişiliğe sahip olmalıdır. Ama sadece araştırmacı olmak yetmez. Aynı zamanda detaycı olmaları gerekir. Bununla birlikte dikkatli olmak gerekir. En ufak bilgiler bile atlanmamalıdır. Sabırlı olmak da bu isin bir parçasıdır. Dedektifler bazen çok uzun süre ufak detaylara takılı kalabilir. Bu detaylar birer delil ortaya çıkarabilir. Bu sebeple dedektifler aceleci olamaz. Dedektifler kanunun yasaklarını da iyi bilmelidir.

Dedektiflik Büromuzdan Kaliteli Hizmet

Dedektiflik hizmetimizi sizler için en iyi şekilde vermekteyiz. Profesyonel dedektiflerimiz Erzurum dedektif ihtiyacınızı karşılamak için hizmetlerini sunmaktadır. Hem tecrübe sahibi hem de başarılı olan dedektiflerimizden destek almak için hemen bizimle internet veya telefon üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Erzurum Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık