• 0532 327 13 39
 • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 486 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39 ( Edirne Ay Dedektiflik Bürosu )

Edirne Dedektiflik Hizmeti 

Detektiflik, özel hukuk sözleşmesi uyarınca ücret ödeyen kişinin talep ettiği bir alanda onun yararına bilgi toplayan kişilerin yaptığı meslek dalıdır. Dedektiflik bir araştırma mesleğidir. Dünya üzerinde dedektiflik denilince iki tür gelir. Birincisi kamu görevlisi olan polisler, ikincisi ise özel araştırma kuruluşlarıdır. Dünyada özel dedektiflik yasaları oturmuş ve kuralları benimsenmiştir. Ancak ülkemizde dedektiflik yasası bulunmamaktadır. Polislere ve jandarma görevlileri için ise dedektif kelimesi kullanılmaz. Bu nedenle ülkemizde dedektif denildiğinde özel dedektifler anlaşılmalıdır. Özel dedektifler tamamen sözleşme kurallarına göre hareket ederler, sözleşmenin diğer tarafına karşı sorumludurlar, ücretlerini sözleşmenin diğer tarafı öder. Polislerin ya da jandarmaların sahip olduğu haklara sahip değillerdir.

Özel dedektifler her alanda çalışma yaparlar. Konu ve yer sınırlamaları yoktur. Sonuca vardırması gereken araştırma için bağımsız çalışırlar. Kendilerine has kuralları ve bunları uygulama şekilleri vardır. Doğru ve zamanında karar verme konusunda maharetlidirler. İşbirliğine açıktırlar. İşlerine yarayacak hiçbir ayrıntıyı es geçmezler. Dürüst bir şekilde çalışırlar. Ellerindeki verileri analiz etme becerileri gelişmiştir. Gerekli bilgiyi toplamak için tanıklarla görüşürler, mağdurları dinlerler, fotoğraf çekerler ve takip ederler. Ellerindeki birçok bilgiyi bir araya getirip derleme yaparlar. Sistematik bir şekilde çalışırlar. Plansız hareket etmezler. Kendilerini gizlerler. Hata yaptıklarında onu düzeltecek ya da telafi edecek başka planları her zaman bulunur. Kriminoloji, sosyoloji, hukuk, ekonomi gibi birçok uzmanlık alanında yeteri kadar bilgi sahibi olmak zorundadırlar.

Dedektiflik hizmetinin sadece bu alanla ilgilenen, kurumsallaşmasını tamamlamış firmalara yaptırılması gerekir. Çünkü dedektiflerin görevleri çok hassastır.. Deneyimsiz firmaların yapacağı hataların telafisi mümkün olmayabilir. Örneğin zamanında hazırlanmayan rapor yüzünden mahkemede dava kaybedilebilir, kayıp çocuk izi sürülemeyebilir, mali tablosu kötü olan bir firma ile bilmeden iş yapılabilir. Bu da hak kaybına yol açar. Başınız ağrımadan evrensel standartlarda eğitim almak istorsanız Edirne dedektif bürosuna başvurabilirsiniz.

Edirne Özel Dedektiflik Hizmetleri

Edirne dedektiflik hizmetleri Edirne merkez ile Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerinde hizmet verir. Ancak görev alanı bununla sınırlı değildir. Konum gözetilmeksizin her yerde araştırma yapılır. Edirne ilinde firmamıza olan itimat sonsuzdur. Bu bağlamda eş takibi, kayıp çocuk araştırması ve lisans ihlali başta olmak üzere birçok konuda Edirne ilinde yaptığımız çalışmalar başarı ile sonuçlanmıştır.

Firmamız kendisini dedektif olarak geliştirmiş personellerden oluşur. Genç ve dinamik kadrosu ile tecrübeyi bir araya getiren firmamız ekip çalışmasına, dayanışmaya ve sürekli eğitime önem verir. Kapsamlı işlerde iş bölümü yapılır. Dedektiflerin uzmanlık alanına göre görev paylaşımı yapılır. Dedektiflerimiz her türlü teknolojik ekipmana da sahiptir. Her personelin kendisine ait kamera ekipmanları, yer tespit cihazları, gizli ses kayıt aparatları, telefonları ve arabaları vardır. Dedektiflik büromuz içerisinde de bilgisayar yazılımı desteği verilir.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Edirne özel dedektif hizmetlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. Ancak bilinmelidir ki firmamız bunlar dışında kalan her türlü hizmeti ahlaka ve yasalara uygun olmak kaydıyla kabul etmektedir.

 • Evlilik içi eşin veya evlilik öncesi sevgilinin izlenmesi.
 • Boşanma veya nafaka davalarına sunulmak üzere raporlar hazırlanması.
 • Kayıp çocukların izinin sürülmesi
 • Kendisinden haber alınmayan büyüklerin araştırılması,
 • Kişilerin kimlikleri kullanılarak sahtecilik yapılıp yapılmadığının incelenmesi
 • Madde bağımlılığı olup olmadığının takibatının yapılması
 • Veraset davalarındaki usulsüzlük araştırmaları
 • Hizmetçi ve bakıcıların izlenmesi
 • İcra takibine uğrayan borçlunun hileli mal devirlerinin belirlenmesi,
 • Şirketin ekonomik durumunun irdelenmesi,
 • Lisansı alınmış ürünlerin taklidinin yapılıp yapılmadığının belirlenmesi.
 • Marka hakkına tecavüz olup olmadığının araştırılması

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Sektöründe iddialı olmak isteyen her firma gibi dedektiflik büromuzun da değişmez ilkeleri mevuttur. Edirne dedektiflik bürosu; Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre kurulmuş özel bir teşebbüs olup vergisini verir. Bunun yanında çalışmalar esnasında yasalar uygun davranır. Türkiye Cumhuriyeti aleyhine faaliyette bulunan hiçbir kuruluş ya da şahıs ile işbirliği yapmaz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık