• 0532 327 13 39
 • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 585 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39 ( Denizli Ay Dedektiflik Bürosu )

Denizli dedektiflik hizmeti 

Hizmet sektörü sosyal ve ekonomik gelişmelerin bir sonucu olarak sürekli gelişmektedir. Bu gelişme ekseninde son yıllarda en hızlı yükselişi yapan alanlardan biri de özel dedektiflik hizmetleridir. Ülkemizde henüz istenilen konuma gelinememiş olsa da dedektiflik hizmetleri yaygınlaşmaktadır. Özel dedektifler sık sık polisler ile karıştırılmaktadır. Özel dedektiflerin resmi bir kurum olan Emniyet teşkilatı ile organik bir bağlantısı yoktur. Polislerden bazı durumlarda özel araştırmacılar seçilmektedir, bunlar suçun ortaya çıkarılması için gizlice faaliyet yürütürler. Özel dedektifler ise kamu tarafından görevlendirilmezler. Özel bir teşebbüs olan özel dedektifler sadece kendilerinden ücret karşılığında yardım isteyen kişinin isteklerini yerine getirirler ve sadece ona karşı sorumludurlar. Özel bir kuruluş olmaları nedeniyle sadece polis ve jandarma gibi kolluk güçlerine tanınan yakalama, tutuklama yetkileri bulunmaz. Özel dedektifler ile polisler arasında bağlantı bulunmasa da her türlü delili dikkate alabilen polisler tarafından dedektiflerin hukuka uygun şekilde elde ettiği bilgiler dikkate alınacaktır.

Özel dedektifler sessizce araştırmalarını yürütürler. İletişime geçtikleri kişilere karşı görevlerini gizlerler. Deneyimin sonucu olarak bilgilerin nasıl elde edileceğini bilirler. Bu bağlamda rastgele hareket etmezler. Zamanı etkin ve verimli kullanırlar. Kafalarında her zaman ikinci, üçüncü yöntemleri bulunur. Olaylar arasında ilişki kurma yetenekleri gelişmiştir. Belli bir araştırmadan sonuç alınmayacağını ya da araştırılacak kişilerin durumu fark ettiğini anladıklarında hemen diğer ihtimalleri değerlendirmeye alırlar. Toplumun hukuk kurallarını bilirler. Toplum sosyolojisinden ve psikolojisinden anlarlar. Çalışmalarına hukuka uygun, psikolojik verilerden yardım alarak ve sosyolojik gerçekleri dikkate alarak devam ederler. Bu bakımdan özel dedektiflik mesleği çok özel bir meslektir. Tamamen mesleki bilgi, deneyim ve donanımla başarıya ulaşılabilecek bir meslek gurubudur. Alelade kurulmuş firmaların dedektiflik mesleğinden beklenen faydayı müşterilerine gösteremedikleri de sosyolojik bir gerçektir. Ulusal ve uluslararası proje dayanışmaları, bilişim ortakları ve mesleğini seven kadrosu ile Denizli dedektif hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Denizli Özel Dedektiflik Hizmetleri

Denizli dedektiflik hizmetleri kapısına gelen her müşterinin istenilen sonuçlara ulaşmasını sağlayan özel bir araştırma bürosudur. Profesyonelliği kendisine ilk edinmiş olan firmamız yüzlerce kişinin güvenini kazanmış, iddiası geçmişteki başarılarına dayanan kurumsal bir firmadır. Ulusal derneklere olan üyeliklerini tamamlamış, uluslararası kriterlere ulaşan firmamız alan ayrımı yapmaksızın çalışmalarını yürütür. İnsanın ulaşabildiği her bölgede ve bilişim alanında uzman kadro ile görev yapılır. Dedektiflik sektörünün en fazla tercih edilen firmaları arasına girmeyi başarmış olan firmamız Denizli ilinde de hizmetinizdedir. Denizli Merkez ile Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar ve Tavas ilçeleri görev alanımızdadır. Firmamız çalışmanın bir gereği olarak başka illere, ilçelere gidilmesi gerektiğinde şüphesiz ki buralara gidecek ve araştırmasını yapacaktır. 

Dedektiflik sektöründe sadece deneyim, personel sayısı veya işini sevme ile başarı elde edilmesi imkânsızdır. Teknoloji çağında oluğumuz bir zaman diliminde bir dedektiflik bürosunun teknolojik olarak donanımlı olması gereklidir. Bunun farkında olan firmamız bürosunu son sistem video kayıt cihazları, mobil yazıcılar, portatif kopyalama cihazları, akıllı telefon, bilgisayar, navigasyon ve bilgisayar programları ile donatmıştır. Söz konusu cihazla personellerimizin sınırsız kullanımına sunulmuştur. Firmamızın önemsediği bir başa husus da dedektiflerimizin eğitimi ve yeterli oranda dinlenmeleridir. Bu sebeple personelimiz için periyodik eğitimler, çalışma saatleri ve tatiller ayarlanmaktadır.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Denizli özel dedektif hizmetleri sayı ile belirtilmeyecek çoğunluktadır. Dedektiflik hizmetinin niteliği gereği belli bir kalıba oturtulamayan birçok talep de gelmektedir. En genel işler sıralanmak istenirse bireysel hizmetler şunlardır:

 • Eş takibi,
 • Boşanma davalarında delil toplanması,
 • Kayıp ya da kaçırılmış çocuklarının izinin sürülmesi,
 • Şahsi davaların bilgilerinin edinilmesi,
 • Miras uyuşmazlıklarında tarafların mal gizleyip gizlemediğidir.
 • Hizmetçi ya da bakıcının evdeki yaşlı veya çocuklara şiddet uygulayıp uygulamadığıdır.

Genelde şirketler tarafında istenilen ve firmamız tarafından araştırılması yapılan ekonomik talepler ise;

 • Alacaklının mal kaçırıp kaçırmadığı,
 • Şirketin hileli iflas yapıp yapmadığı,
 • Şirketin merkezinin neresi olduğu,
 • Lisanslı bir malın sahtesinin üretilip üretilmediği
 • Personelin çalışma şartlarına uyup uymadığı,
 • İş yapılacak şirketin mali tablosunun ne olduğu şeklinde sıralanabilir.

Bunların dışında herhangi bir ceza soruşturmasında haksızlığa uğradığını düşünen taraflar gerçek suçlunun ortaya çıkarılabilmesi ya da tanığın yalan ifade verdiğinin tespit edilebilmesi için dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirler.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

İş ahlakını oturtmamış bir firmamın kaybolup gideceği kuralını bilen Denizli dedektiflik bürosu görevlendirildiği hususlarda öncelikle ülkesinin yasalarına ve genel ahlaka uygun olarak hareket eder. Yasaların onay vermeği bir alanda araştırma yapmaz. Yasalarda düzenleme bulunmasa dahi ülkemizin genel ahlaki kurallarını incitecek bir faaliyetin içinde bulunmaz. Özellikle özel hayatın gizliliğini ihlal etmez. Firmamız ülkesine olan bağlılığının bir gereği olarak ilgili belgelerini almış ve vergisini vermektedir. Her yapılan iş resmi bir şekilde kayıt altına alınır.

Dedektiflik hizmetlerinin en önemli aşamalarından birisi de raporlama aşamasıdır. Üstünkörü hazırlanmış, anlaşılamayan raporlar geçerli bir delil olmamasının yanında hizmetten alınan hazzı da sağlamayacağından firmamız raporlamasını büyük itina ile yapar. Raporlarda işin başlangıç zamanından sonra yapılan tüm işlemler ve varılan sonuçlar belgeleri ile birlikte rapora yansıtılır.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık